Znani o MBST

Terapia MBST jest obecnie najskuteczniejszą i najmniej inwazyjną metodą leczenia choroby układu ruchu, w tym zwyrodnienia stawów. Podstawą fizyczną działania Jądrowego Rezonansu Magnetycznego jest, w dużym skrócie, dostarczanie do komórek energii. Nie dość, że jest ona wykorzystywana na procesy związane z funkcjonowaniem komórek, to jej nadmiar jest zużywany na procesy regeneracyjne. Jednocześnie MBST stymuluje wytwarzanie naszych własnych substancji przeciwbólowych, dlatego Pacjent czuje mniejszy ból już od pierwszego zabiegu. Jest to metoda nieinwazyjna, dzięki której można uniknąć skomplikowanych i bolesnych operacji oraz żmudnego procesu rehabilitacji. Dzięki przeciwbólowemu działaniu MBST Pacjenci mogą ograniczyć ilość przyjmowanych środków farmakologicznych. Z przeprowadzonych badań naukowych wynika, iż efekt działania MBST utrzymuje się nawet do 4,5 roku po zakończeniu terapii. Jądrowy Rezonans Magnetyczny pomaga osobom kontuzjowanym, poszkodowanym w wypadkach oraz dotkniętym przewlekłymi dolegliwościami kości i stawów. Terapii MBST zaufali już celebryci i znani sportowcy, którzy zaobserwowali znaczą poprawę stanu swojego zdrowia:

Artur Szpilka – polski bokser, występujący w kategorii ciężkiej. Jest zawodnikiem leworęcznym. Podczas walki na gali w Nowym Jorku pięściarz złamał rękę. Po terapii MBST bokser przyznaje, że sprawność po kontuzji powróciła, a kość zrosła się. Artur Szpilka jest gotowy do dalszych treningów.

Maja Włoszczowska – polska wicemistrzyni w olimpijskich zawodach kolarstwa górskiego. Wielokrotnie nagradzana zawodniczka, złota medalistka Polski, Europy oraz mistrzyni świata w wyścigu elity MTB. W czasie treningu na Mistrzostwach Europy kolarka doznała poważnej kontuzji nadgarstka. Terapia MBST okazała się skuteczną metodą w regeneracji pękniętej kości i zaledwie 6 tygodni później Maja Włoszczowska wystartowała w zawodach o Puchar Świata w Val di Sole.

Paulina Sykut Jeżyna – polska prezenterka telewizyjna komercyjnego kanału Polsat. Po kontuzji kolana podczas intensywnego treningu, dziennikarka zdecydowała się na terapię MBST w celu wzmocnienia i regeneracji ścięgien i tkanek kostnych.

Terapia MBST doceniana jest przez coraz większą liczbę pacjentów z chorobami układu ruchu. Innowacyjne działanie rezonansu magnetycznego przyczyniło się do regeneracji kości, tkanek oraz mięśni znanych sportowców z różnych regionów świata, a przez to do ich szybkiego powrotu do sprawności.

Lalitha Mapa Raghavan – 64-letnia pływaczka z Indii. W swojej karierze sportowej osiągnęła dużo sukcesów i była wielokrotnie nagradzana zwycięskimi medalami. Po terapii MBST znów mogła wrócić do aktywnego trybu życia. Pełną regeneracją po zabiegu rezonansem magnetycznym cieszą się również Benilan Noémie – francuska gimnastyczka oraz Gaëtan Bussmann – kontuzjowany piłkarz z francuskiej reprezentacji.